Erkek Ofis Giyim

Erkek Ofis Giyiminde Kombin
Erkekler giyim konusunda daha düz ve şık olabilme avantajına sahiptirler. Ancak bir diğer erkekten ayrılmak isteyen birisi tarzını ortaya koyarak tekdüze olmaktan çıkar. İster ofis olsun ister ev her anlamda farklı olmayı ve modaya ayak uydurmayı başaran bir erkek her daim ön plana çıkmayı başarmıştır. Öncelik yerine ve zamanına göre giyinmek olan şıklığın en temel taşı moda ile yakışanın harmanlanmasıdır. Masa başı çalışan bir kişi ile sürekli hareket halinde çalışan bir kişinin seçeceği parçalar aynı olmamalıdır. Sürekli takım giymesi gereken kişiler ise bu durumu avantaja çevirebilir.
Günümüzde Ofis Modası
Ciddi görünürken spor olmak isteyen beyler ofis kıyafetlerinde daha çok keten ve siyah jeanleri kullanabilirler. Böylece spor ve klasik bir görüntü yakalayabilirler. Gömlek üzerine kazak ya da toprak tonlarında yeleklerden yana tercih kullanabilirler. Eğer klasikliği sonuna kadar yaşamak isteyen biri iseniz kol düğmeli kombinleri tercih edebilirsiniz.
Kırışan Kumaşlardan Uzak Durmalısınız
Sürekli oturma halinde iseniz kırışan kumaşlardan uzak durmalısınız. Şöyle ki; giyim statü belirlenmesinde ve ilk intiba da oldukça önemlidir. Kırışık bir giysi ile müşteri karşısına çıkmanız olumsuz bir etki yaratacaktır. Hem iş kaybına hem de olumsuz bir yoruma neden olabilir. Bu sebeple size kolaylık sağlayacak parçaları kullanmalısınız. Şık olmak sadece parçalar ile değil kombinlemekle ortaya çıkan bir olgudur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top