Bayan Gözlük Modelleri | Marka Modası

Bayan Gözlük Modelleri

Takılar, şallar ve çantalar gibi gözlükler de bayanların vazgeçemediği aksesuarlardır. Ünlü markaların tasarladığı şık ve renkli gözlük modelleri bu sezon da bayanların tutkusu olacağa benziyor. Giyim ve aksesuarlarda bu sezon karşımıza çıkan geçmişe yönelik trendler gözlük modasında da geçerli oluyor. Özellikle saç modellerinde sıkça karşılaştığımız retro tarzını, bu sezon gözlüklerde de görmeniz mümkün.
Modası klasikleşen pilot gözlükler, retro yuvarlak gözlükler ve kedi gözü gözlükler yeni tasarımlarıyla bu sezon da karşımıza çıkıyor. Pilot gözlükler, retro yuvarlak gözlükler ve kedi gözü gözlükler özellikle yaz aylarında oldukça revaçta olacak modeller arasında yer alıyorlar. Çerçevelerinin üzerinde ince uzun teller olan flip-up güneş gözlüğünü ise bu sezonun en çok tercih edilen favori modeli olarak sayabiliriz. Yuvarlak çerçeveli gözlük modellerini ise her türlü giysi ile kolayca kombine edebilirsiniz. Bu sezon ilginizi çekecek olan aynalı güneş gözlük modelleri ise renk renk camları ve kemikli tasarımları ile dikkatleri üzerinize çekeceğe benziyor.
Kısacası aynalı güneş gözlükleri, yuvarlak hatlı güneş gözlükleri, kedi modeli güneş gözlükleri ve kalın saplı güneş gözlükleri bu sezon çok konuşulacağa benziyor. Kalın saplı güneş gözlüklerini çoğu bayan saçlarının üzerine koyarak, şık bir görünüm elde etmede; yuvarlak çerçeveli güneş gözlüklerini ise keskin yüz hatlarını yumuşatmada kullanıyor. Ayrıca modasını bu kadar yakından takip ettiğiniz ve göz sağlığınızı korumak için tercih ettiğiniz güneş gözlüklerini sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da kullanmanızı öneririz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top