Erkek Ayakkabılarında sonsuz seçenek Yeşil Kundura’da | Marka Modası

Erkek Ayakkabılarında sonsuz seçenek Yeşil Kundura’da

Erkek Ayakkabılarında sonsuz seçenek Yeşil Kundura’da

 

Yeşil Kundura erkek ayakkabı kreasyonlarında botlar, çizmeler, spor , günlük ve klasik ayakkabı modelleri ile karşınıza çıkıyor. Konforlu oluşu ve şıklığın ön planda tutulduğu erkek ayakkabı modelleri her tarz ve ihtiyaçlara hitap ediyor.

 

2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonda erkek ayakkabı sektöründe başarılı konseptler ile dünyadaki ayakkabı trendlerini yakalayan Yeşil markası, Yeşil Club ve Cat, Harley-Davidson, Ortopedia, Merrell, Sebago gibi dünyaca ünlü markalarda bünyesinde yer alıyor.

 

yeşil kundura erkek ayakkabı modelleri
Erkek Ayakkabılarında sonsuz seçenek Yeşil Kundura’da

 

Bu kış bolca seçenek bulacağınız erkek ayakkabı modelleri arasında, günlük ve klasik ayakkabılar yer almaktadır. Her alışverişte dikkatli davranmamız konular arasında mağazada seçtiğiniz ayakkabının ayağınıza vurmadan rahat oturmasıdır, 2.ci sırada kıyafetleriniz ile kombin yapacağınız ayakkabıların  renk uyumu gelir. Yeşil mağazalarında moda giyim tarzınıza göre erkek ayakkabı modelleri arasından size hitap edeni seçmek kolay.

Bu kış erkek bot modelleri arasında sunulan nubuk, süet tasarımlar çok cazip, trend renkler arasında gri, lacivert ve bordo seçenekler sizi bekliyor.
Yeni yıl kapıda, markaların yaptıkları süper indirimleri unutmayın ve mağazalar göz atın derim.

Yeşil Kundura günlük kullanım için her zaman dünya trendlerini takip edip moda ayakkabıları konusunda genç, yaşlı ayırmadan tüm aile bireylerin ihtiyaçlarını karşılayabilen dinamik bir marka olmuştur.

Gelişen ayakkabı teknolojisini ve dünyadaki moda değişikliklerini anında uygulayabilme şansına sahip olan Yeşil Kundura, 66 yılık bir geçmişten doğan ustalıkla, hem Türkiye’de , Amerika, Avrupa ve Asya kıtalarına yayılmış güçlü yapısıyla yoluna hızla devam ediyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top