Gece Elbisesi Modelleri | Marka Modası

Gece Elbisesi Modelleri

Gece elbisesi modelleri
Gece elbisesi düğün, nişan, doğun günü partisi, akşam yemeği gibi her zaman gideceğin yerin önemine göre dikkatli bir şekilde seçimde bulunan bayanların en çok önem verdikleri elbise türüdür. Herkesin şık olacağı bu ortamda siz bayanların tarz yaratmak amacıyla sizler için gece elbisesi adlı makaleyi hazırlamış olduk. Umarım gecenin en şık kadını siz olursunuz. Pullu parıltılı modellerden, düz renk şifon elbise modellerinden, vücudu saran mini gece elbise modellerinden birkaç tane sizlere sunacağız.
İşte, sizler için araştırdığımız birkaç gece elbisesi modelleri:
Bordo rengin hakim olduğu belli sımsıkı saran uzun gece elbisesi ile şık olarak takılan aksesuarlarla gecenin hem en şık kadını hem de en tarz kadını siz olacaksınız.
Kolsuz siyah alt kısımları dantel model olan gece elbisesi ise bacaklarına güvenen hanımların tercih edeceği modeller dendir.
Bacak kısmı yırtmaçlı olan siyah gece elbisesini farklı kılan yanı ise bel kısmında pencere tarzı modellerin yer almasıdır.
Pudra rengi gece elbisesi ile yapılan atkuyruğu saç ile en şık bayanın siz olacağı kesindir.
Mürdüm rengin hakim olduğu uzun gece elbisesi ise arada boyun kısmındaki işlemelerle elbiseye farklı bir hava katmıştır.
Straplez elbise modeli ise uzun bir model olması ayrıca rengin zümrüt yeşili be altın sarısı karışımından oluşmuş olması elbiseyi eşsiz kılmaktadır.
Narçiçeği straplez elbise model ise yaka kısmın desenli olması elbise için iyi uyum olmuştur.
Truvakar kollu lacivert gece elbisesi ise kısa olması sizlerin boyunu uzatmakla birlikte sizleri daha hoş gösterecektir

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top