Yeni Nuxuriance® Gold: Mutlak Anti-Aging Etkisi. | Kozmetik Marka Haberi
Yeni Nuxuriance® Gold: Mutlak Anti-Aging Etkisi.

Yeni Nuxuriance® Gold: Mutlak Anti-Aging Etkisi.

Fransa’nın lider dermokozmetik markası NUXE’ün anti-aging konusundaki uzmanlığı, yepyeni serisi Nuxuriance® Gold’a hayat verdi. Olgun ciltlerin sorunlarını hedefla alan Nuxuriance® Gold serisi, hücre yenilenmesinin zamanla yavaşlamasının, lipid üretiminin düşmesinin ve cilt mikro-dolaşımının azalmasının etkileriyle mücadele ediyor. İncelmiş, nemini ve elastikiyetini yitirmiş olgun ciltlere etkin bir beslenme ve ışıltı sağlıyor.

Nörobilim ile kanıtlanan etki: Gündüz Kremi, Gece Kremi, Serum ve Göz Çevresi Kremden oluşan Nuxuriance® Gold koleksiyonu, aynı zamanda kozmetik dünyasında bir ilki başarıyor. Nörobilim uzmanları ile iş birliği halinde gerçekleştirilen bir araştırma sonucunda, 28 günlük Nuxuriance® Gold kullanımı sonunda kadınların kendilerini daha iyi hissettikleri bilimsel olarak kanıtlandı. Test kapsamında Yaşlanmaya bağlı cilt problemlerine sahip kadınlar, kullanım öncesi ve 28 günlük kullanım sonucu iki aşamalı bir teste katıldılar.

Katılımcılar ilk aşamada, bilimsel metodlar çerçevesinde hazırlanan ve kişinin kendini değerlendirmesini amaçlayan bir yazılı teste tabi tutuldular. İkinci aşamada ise bir ayna karşısına oturan kadınlardan, kendilerini değerlendirmeleri istendi ve tepkileri nörobilim uzmanları tarafından hem semantik analize, hem de ses analizine tabi tutuldu. Böylece kadınların kendilerinden bahsederlerken sahip oldukları stres düzeyi incelendi.

28 günlük kullanım sonucunda kadınların kendilerinden duyduğu memnuniyetin arttığı bilimsel olarak kanıtlanmış oldu: Kadınlar kendilerini daha iyi hissettiler ve görünümlerinden daha mutlu oldular.

Safran & Begonvil Bi-Floral® Hücreleri: NUXE laboratuvarları tarafından patenti alınmış olan ve daha önce Nuxuriance Ultra serisinde de kullanılan, safran çiçeği hücrelerinin begonvil hücrelerine aşılanmasıyla elde edilen bi-floral hücreler, Nuxuriance® Gold serisinin de temelini oluşturuyor. Mükemmel bir biyouyumluluğa sahip bu bitki hücreleri, aynı zamanda kendi aktif element zenginliği ile biliniyor. (21 amino asit, 14 yağ asidi, 6 vitamin, proteinler, yağlar ve şeker)


İlaçların yavaş salınım özelliğinden esinlenen teknolojisi sayesinde akıllı bitki hücreleri epiderme nüfus ederek hücre yenilenmesini destekliyorlar ve aktif içeriklerinin salınımını 12 saat boyunca devam ettiriyorlar. Bu sürecin sonucunda yeni deri hücreleri üretiliyor ve gözle görülen bir cilt yenileme etkisi sağlanıyor.

Nutri-Güçlendirici Karışım: Nuxuriance® Gold ayrıca,zaman içinde güçten düşen ve nemini yitiren kuru ihtiyaçlarını karşılamak için Jiaogulan ve Laden Çiçeği özütlerini bir araya getiren inovatif bir karışım geliştirdi. Saponin açısından zenginliğiyle bilinen Jiaogulan özü, Asya’da gençlik iksiri olarak tanınıyor ve cildin ışıltısı için temel lipidleri onarıyor. Laden çiçeği ise en zor koşullarda yaşayabilmesiyle doğanın gerçek gücünü yansıtan bir bitki. Yeşil çayın 3 katı kadar polifenol içeren Laden Çiçeği lipidleri oksidasyondan koruyor, cilt bariyerini güçlendiriyor.

Yeni Nuxuriance® Gold: Mutlak Anti-Aging Etkisi.
Yeni Nuxuriance® Gold: Mutlak Anti-Aging Etkisi.

Porselen Gülü Oleoaktifleri®: NUXE geliştirdiği çok özel ve doğaya dost bir yöntem neticesinde Porselen Gülü aktif moleküllerinin özünü çıkarmayı başardı ve böylece olumlu özelliklerini maksimize etti. Bu yöntemde Porselen Gülü’nün sapı, yaprakları ve taç yaprakları önce kurutuluyor, sonrasında ise temel yağ asitleri açısından zengin botanik bir yağ içinde dağıtılıyor. NUXE tarafından patenti alınan Porselen Gülü Oleoaktifleri® 6 değerli aktif molekülü içeriyor. (3 polifenol, 3 yağ asidi)

Bu moleküllerin etkisi in vivo test ile kanıtlandı: Cildin mikro dolaşımını artırarak cilt görünümüne belirgin bir ışıltı katıyor.

Nuxuriance® Gold ailesini keşfedin:

Nuxuriance® Gold Serum – Mutlak Anti-Aging: Ciltte kadifemsi bir dokunuş hissi. Botanik kökenli mikro hiyalüronik asit ile güçlendirilen formülüyle cildi güçlendiriyor: Daha yumuşak, daha sıkı ve daha dolgun bir cilt sağlıyor. Gözle görünür biçimde canlanan cilt, sağlık ile parlıyor.

Nuxuriance® Gold Gündüz Kremi – Mutlak Anti-Aging:  Cilt tarafından emilen botanik yağlardan oluşan bu yumuşak yağ ekstresi her gün cilde enerji ve ışıltı sağlıyor, zamanı geri sarıyor. Beslenen ve canlanan cildin görünümü ilk kullanımdan itibaren günden güne iyileşiyor. Sonuç mu? Belirginliği azalan çizgiler ve büyüleyici bir aydınlık.

Nuxuriance® Gold Gece Kremi – Mutlak Anti-Aging: Shea Yağı ile zenginleştirilmiş olan bu gece balsamı cildi yumuş aklık ve konfor ile sarıyor. Sabah yorgunluk izleri azalmış, çizgileri hafiflemiş ve daha aydınlık bir ciltle uyanıyorsunuz. Geceden geceye daha güçlü ve dayanıklı bir cilde sahip olmak için vazgeçilmez.

Nuxuriance® Gold Göz Çevresi Kremi – Mutlak Anti-Aging: İçeriğindeki altın mikro-yansıtıcılar sayesinde gözler anında besleniyor, ışıldıyor ve göz çevresine bakım yapıyor. Göz çevresi günden güne daha canlı görünüyor. Taze ve sarmalayan formülü, bu hassas bölge için özel geliştirilen kokusuyla da dikkat çekiyor.

Kaynak: NUXE laboratuvarı 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top