Cuma , Ocak 24 2020
Home / Marka Modası / Nevzat Onay el işi Erkek Ayakkabı

Nevzat Onay el işi Erkek Ayakkabı

Nevzat Onay el işi Erkek Ayakkabı

Söz konusu erkek ayakkabı kreasyonları olduğunda adından çok bahsedilen Nevzat Onay Ayakkabı ve Deri Mamulleri; konforlu  ve güvenilir butik iş yapımı ile ayakkabı sektöründe hızla ilerlemektedir. 1966’dan bu yana öncelikle erkek ayakkabı konusunda başarılara imza atan Nevzat Onay, şu anda  online ayakkabı mağazası ile her an ulaşabileceğiniz uzaklıktadır.

Özellikle 2015 erkek ayakkabı modelleri göze çarpıyor, kesinlikle her erkeğin edinmesi gerekli.  Dış görünüşüne önem veren erkeklerin, ayakkabı raflarında yerini alan deri 2015 erkek ayakkabı modelleri şıklığıyla gözleri üzerine çekerken rahatlığıyla tüketiciye konfor sağlamayı başarıyor. Klasikten vazgeçmeyen fakat aynı zaman sporda giyinmeyi seven erkekler için her iki kategoride markanın sunduğu harika tasarımlar bulunuyor.  Kolaylıkla online olarak seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Markanın serüveni 1966 yılında İzmir’de bir atölyede başlamış ve marka isminde kurucusu olan Nevzat Onay’dan almıştır. Butik erkek ayakkabı üretiminde  kısa sürede yüksek kalitede  erkek ayakkabı çeşitlerinde marka olmayı başarmış.  Ayakkabı tasarımcısı olan Nevzat Onay aynı zamanda günlük spor kullanımı için rahat ayakkabılar tasarlayıp  yeni koleksiyonlarına eklemiş. Nevzat Onay markaları 2015 erkek ayakkabı modellerini zincir mağazalarından, birçok bayisinden ve online olarak temin edebilirsiniz.

.

İlginizi Çekebilir

Desa markasının 2016 kadın ayakkabı Bahar-Yaz modelleri

Desa ve 2016 Bahar Kadın Ayakkabı Modası

Desa markasının 2016 Bahar-Yaz kadın ayakkabı modası modelleri arasında çarpıcı renkler dışında farklı desen ve dokuları görmek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir