Sonbahar Ayakkabı | Marka Modası

Sonbahar Ayakkabı

Son bahar Ayakkabı Trendleri

2015 son bahar ayakkabı trendleri incelendiğinde fark edilen bir şey var ki 2014 Sonbahar / kış modellerinden çok fazla farklılık göstermediğidir. Geçen sezon kullandığınız ayakkabıları bu sezonda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Geçen sezon ve bu sezonun modellerini ise bu yazımızda belirteceğiz. Hem maskülen hem de Feminen çizgilerin net olarak belirlendi ve kendinizi hangi tarafa yakın hissediyorsanız o modelleri tercih edebileceğiniz bir sezon geçirmekteyiz.

Maskülen ve Şık

2015 Sonbahar ayakkabı Trendi Yine düz taban ve erkeksi ayakkabılara ev sahipliği yapmaktadır. Gotik ve abartılı olan ayakkabılar tarzı maskülen olan kadınların vazgeçilmez parçalarıdır. Bu sezonda da oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır. Daha çok bordo, siyah renklerin hakim olduğu bu modellerde bağlamalı yada elastik ayakkabılar dikkat çekmektedir. Tabanı düz ancak kalın olan maskülen ayakkabılar hem pantolon hem de eteklerle Çok şık bir şekilde kombinlenebilmektedir.

Kadınsı Ayakkabılar

Şüphesiz her kadın ayakkabı konusunda belli bir hassasiyete sahiptir. Sonbahar ayakkabı trendleri incelendiğinde kadına kadın olduğunu hissettirecek ve mükemmel görüntü erişmesi için yardımcı olacak parçaları bir arada bulmanız mümkündür. Daha çok kadın topun dikkat çektiği ponponlu, işlemeli modeller sıkça kullanılmaktadır. Kısa topukların daha çok kullanıldığı Ve sonbahar da rahatlığın ön plana çıktığı gözden kaçmamaktadır. Aynı zamanda ayakkabılarda kadife detaylarında yer aldığı görülmektedir. Ve yine püsküller vazgeçilmezlerdir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top