Mutfak Ürünleri Markası ZestGlass | Marka Modası
Mutfak ürünleri markası ZestGlass

Mutfak Ürünleri Markası ZestGlass

Mutfak ürünleri markası ZestGlass .

Paşabahçe, Zestglass Ürünleri ile Mutfaktaki Zamanı Keyfe Dönüştürüyor !

Zestglass’ın fonksiyonel tasarımları ile mutfaktaki zamanımız daha eğlenceli hale geliyor !

Paşabahçe markalı ürünler mutfakta en iyi yardımcılarımız arasında, en son olarak Paşabahçe’nin geçen yıl Ambiente Fuarı’nda tanıttığı Zestglass lisanslı geniş ürün yelpazesinde bulunan cam ürünleri yeniden değerlendirilerek ”ileri dönüşüm” mantığı ile tekrar tasarlanıyor.

Marka tasarımlarında inovatif özelliğini her zaman ön planda tutarak mutfaklar için çok kullanışlı ve şık çözümler yaratmıştır. Bunun devamında da geçen yıl ilk kez görücüye çıkan Zestglass markalı ürünler bu anlayış ile yorumlanıyor.

Paşabahçe markasının ürünleri mutfaklarımızın havasını değiştirdiği gibi, tasarımları ile kullanım kolaylığı getiriyor. Zestglass markalı ürünlerin yeni aksesuarlar ile farklı bir ürüne dönüştürme kabiliyeti oluyor.

Örneğin bir kaseye takılan süzgeç, çay bardağına dönüşüyor ve bitki çaylarınız için hazır hale geliyor veya bir su bardağına takılan bir sıkacak, meyve suların tadını almanızı sağlayacak. Bir başka tasarım ise bir su karafına eklenen bir aksesuar ile karaf bir süt şişesine dönüştürülebiliyor.

 

Paşabahçe, Zestglass Ürünleri ile Mutfaktaki Zamanı Keyfe Dönüştürüyor
Paşabahçe, mutfak ürünleri markası ZestGlass ile mutfaktaki zamanı keyfe dönüştürüyor

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top